Var god vänta...
Produkten har lagts till i kundvagnen. Se kundvagnen här

CISCO 40GBASE CSR QSFP Transceiver Module with LC Connector

Förstasidan Nätverk Nätverkstillbehör CISCO 40GBASE CSR QSFP Transceiver Module with LC Connector
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.
CISCO 40GBASE CSR QSFP Transceiver Module with LC Connector (QSFP-40G-CSR-S)

CISCO 40GBASE CSR QSFP Transceiver Module with LC Connector

Artikelnr:
QSFP-40G-CSR-S
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP